Elektryk utrzymania ruchu

Szczegóły ogłoszenia
Stanowisko:
Rodzaj:
Pełny Etat
Poziom:
Elektryk Utrzymania Ruchu
Firma:
Caverion Poland S.A.
Lokalizacja:
Gliwice, woj. śląskie

Nr ref:  Q1/ELEK/GLI/2024

Zakres zadań:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym;
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach
  • Wykonywanie schematów elektrycznych do maszyn, urządzeń

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - elektryczne
  • Doświadczenie 1 rok na pokrewnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych
  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Możliwość uzyskania premii
  • Umowa na pracę, docelowo na czas niokreślony
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia BHP, dofinansowanie do nauki, program rekomendacji pracowników

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800)  przy ul. Jana Galla 29. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce Prywatności.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez  Caverion Poland S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.