Jesteś studentem minimum drugiego roku lub właśnie ukończyłeś studia, technikum i chciałbyś pracować w branży utrzymania ruchu? Chcesz zdobyś doświadczenie zawodowe? W Caverion chętnie wspieramy młodych profesjonalistów na starcie ich kariery zawodowej.

Stając się członkiem naszego zespołu otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. W Caverion cenimy zaangażowanie i własną inicjatywę. Jesteśmy otwarci na nowe spojrzenie i sugestie. W zamian oferujemy wiele ciekawych wyzwań i możliwość realizacji wielu wymagających zadań. 

Nasi ludzie są sercem Caverion. Tutaj, masz szansę pracować wspólnie z naszymi klientami i specjalistami i zdobyć cenne doświadczenie. 

Praca, która ma znaczenie

Caverion tworzy i inwestuje w inteligentne i samodoskonalące się rozwiązania techniczne dla infrastruktury i przemysłu przez co zapewnia użytkownikom wydajność i dobre samopoczucie. W naszych działaniach dbamy o ograniczenie wpływu na środowisko naturalne. Naszym celem jest systematyczna redukcja śladu węglowego. 

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat praktyk lub stażu w Caverion chętnie odpowiemy na wszystkie pytania: polska@caverion.com

Join our Winning team!

 

 
rounded image

Jak aplikować o pracę w Caverion?

  1. Znajdź interesującą Cię ofertę pracy na naszej liście aktualnych ogłoszeń.
  2. Wyślij swoją aplikację i CV zgodnie z instrukcją w ogłoszeniu.
  3. Jeśli żadne z ogłoszeń nie spełnia Twoich kryteriów wyszukiwania możesz wysłać zgłoszenie poprzez otwartą aplikację. 
  4. Nasz zespół ds. rekrutacji zapozna się z Twoją aplikacją i prześle dalsze instrukcje. 
 

Brak wyników