Petri Lehtinen, Kierownik Oddziału, Finlandia

Petri-Lehtinen.jpg

Imię i Nazwisko: Petri Lehtinen
Pseudonim: Pete
Lokalizacja Caverion : Helsinki
Edukacja: Technik Elektryk
Stanowisko: Kierownik Oddziału

Moja ścieżka kariery w CaverionDołączyłem do ABB Installations Oy w 1998 roku jako kierownik projektu. Później w Caverion pracowałem jako menadżer biznesowy i kierownik oddziału.

Jak wygląda przykładowy dzień mojej pracy w  Caverion:

Mój „normalny” dzień roboczy przed Covid-19 wydaje mi się być odległą historią. To co miało być kilkoma miesiącami wyjątkowych okoliczności stało się codziennością, zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu.

Mój typowy dzień pracy to różnego rodzaju spotkania: zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Spotkania z klientami dotyczą głównie przyszłych projektów. Czasami jestem też osobą kontaktową w różnych sprawach dotyczących bieżących projektów. Ulubioną  częścią mojej pracy jest zdecydowanie współpraca z klientami przy różnych projektach operacyjnych i projektach rozwoju produktów. Spotkania wewnętrzne dotyczą głównie monitorowania i raportowania biznesowego oraz wdrażania niezbędnych środków/działań.

Mam tendencję do dokładnego planowania tygodniowego i codziennego harmonogramu pracy z wyprzedzeniem. Jest raczej regułą,  że plan musi zostać zmodyfikowany z powodu nieoczekiwanych czynników zewnętrznych, takich jak potrzeby klienta. Pomimo zmiennych okoliczności, planowanie okazało się być kluczowym warunkiem do wykonania zadań na czas i we właściwej kolejności.

Moje zainteresowaniaHokej, unihokej, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, fotografia i golf. Priorytety zmieniają się w zależności od pory roku i mojego nastroju.

Kiedy byłem dzieckiem chciałem zostaćW dalszym ciągu nie potrafię się zdecydować :)

.Jeśli mógłbym zostać postacią z bajki, wybrałbym: Moje dzieci nazywają mnie Bob Budowniczy.

Co najbardziej lubię w pracy w Caverion: Koleżanki i Koledzy!