Ellen Otternberg pracuje w Caverion od ponad 30 lat

Ellen-Otternberg-Germany.jpg

"Nigdy nie czułam potrzeby szukania pracy w innej firmie”- mówi Ellen „ Zawsze otrzymywałam wsparcie od swojego pracodawcy, zwłaszcza po urodzeniu mojej córki. Mogłam pracować z domu przez pełne trzy lata, do momentu aż moja córka była na tyle duża by pójść do przedszkola. Potem miałam elastyczne godziny pracy.

W 2015 roku zrobiła krok w swojej  karierze, aby zostać trenerem odpowiedzialnym za sześć oddziałów w południowych Niemczech. „Praca z młodymi ludźmi zawsze mnie inspirowała”- tłumaczy Ellen.

Ellen Otternberg rozpoczęła karierę jako kreślarz techniczny. „Mogłam konsekwentnie rozwijać swoje umiejętności w trudnych projektach, a nawet miałam okazję przez jakiś czas pracować za granicą. Potem pojawiła się oferta pracy w obszarze szkoleniowym. Tutaj również Caverion udzielił mi wsparcia, którego potrzebowałam, aby przygotować się do mojego nowego stanowiska. "Uczestniczyłam w różnych kursach dokształcających i szkoleniach"- wspomina Ellen. „Teraz stażyści, którzy, tak jak ja w tamtym czasie, robią pierwszy krok w karierze w Caverion, korzystają z mojego doświadczenia.


Ellen Otternberg, Instruktor praktycznej nauki zawodu, Niemcy