Specjalista ds. kadr i płac

Szczegóły ogłoszenia
Stanowisko:
Rodzaj:
Pełny Etat
Poziom:
Firma:
Caverion Poland S.A.
Lokalizacja:
Zabrze, woj. śląskie, Poland

Nr ref: 71/Q3/SPECJ/ZAB/2021

Zakres zadań:

  • Wspiera całokształt działań związanych z procesem zatrudniania i zwalniania pracowników (m.in. wystawiane skierowań, przygotowywanie umów o pracę)
  • Wspiera administrowanie procesem kadrowym zatrudnionych pracowników (w zakresie ewidencji urlopów, wystawianie zaświadczeń, sporządzenie ewidencji czasu pracy)
  • Przygotowuje niezbędne raporty wymagane przez kadrę kierowniczą
  • Wprowadza dane pracownicze do systemu firmowego Workday
  • Bierze udział w spotkaniach grupowych działu HR
  • Zbiera dane do sprawozdań do GUS oraz innych instytucji dotyczące zatrudnienia i płac
  • Wspiera administrowanie procesem płacowym zatrudnionych pracowników
  • Wychodzi z inicjatywą wzrostu efektywności pracy i świadczonego serwisu kadrowo – płacowego
  • Wspiera inne komórki organizacyjne tj. BHP, Księgowość, HR

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – administracja, ekonomia, kadry i płace
  • 3 lata w dziale kadrowo – płacowym
  • Znajomość Kodeksu Pracy, przepisów prawa o ubezpieczeniach społecznych, zasiłkach, PIT, ZFŚS
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności MS Excel) – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Obsługa programu Płatnik
  • Obsługa programu Symfonia – warunek konieczny
  • Efektywne komunikowanie się na wszystkich poziomach w strukturze organizacyjnej
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Współpraca w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz zapewnia atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • System premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki, prywatna opieka medyczna.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800)  przy ul. Jana Galla 29. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce Prywatności.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez  Caverion Poland S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.