Operator Urządzeń Obróbki Skrawaniem

Szczegóły ogłoszenia
Stanowisko:
Rodzaj:
Pełny Etat
Poziom:
Firma:
Caverion Poland S.A.
Lokalizacja:
Ostrów Wielkopolski , woj. wielkopolskie, Poland

Nr ref:  24/Q2/TOK/OSTR/2022

Obowiązki:

  • Obsługa tokarki i toczenie detali na tokarkach konwencjonalnych
  • Obsługa frezarki pionowej i obwiedniowej
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • Obróbka stali, metali nieżelaznych, gumy i poliuretanu
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości i zgodności z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność doboru tolerancji pod łożyska, koła łańcuchowe, zębate, sprzęgła itp.
  • Praca w systemie 1 zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi skrawających
  • Wykształcenie: minimum zawodowe; kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne
  • Doświadczenie wymagane min. 5 lat.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, itp.)

    Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Możliwość uzyskania premii
  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.
    1. Karta multisport
    2. Prywatna opieka medyczna
    3. Ubezpieczenie grupowe
    4. Premia świąteczna
    5. Premia BHP
    6. Dofinansowanie do wypoczynku
    7. Dofinansowanie do nauki
    8. Owocowe czwartki
    9. Program rekomendacji pracowników

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800)  przy ul. Jana Galla 29. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce Prywatności.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez  Caverion Poland S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.