Młodszy Analityk Finansowy

Szczegóły ogłoszenia
Stanowisko:
Rodzaj:
Pełen Etat
Poziom:
Firma:
Caverion Poland S.A.
Lokalizacja:
Zabrze, woj. Śląskie

Nr ref:  03/Q1/FIN/ZAB/2021

Zakres zadań:

  • Udział w procesie budżetowania, przygotowywaniu aktualizacji oraz prognoz średnio
    i długookresowych
  • Analiza wykonania budżetu i odchyleń
  • Udział w procesie zamykania miesiąca oraz roku
  • Przygotowywanie kalkulacji, raportów oraz innych danych z zakresu analityki finansowej
  • Raportowanie na potrzeby spółki
  • Kontrola kosztów

Profil stanowiska:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, finanse
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w dziale finansowym
  • Doskonała znajomość MS Excel i Power Point
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości oraz rachunkowości finansowej
    i zarządczej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analizy, syntezy oraz konsolidacji danych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i współpracy w zespole
  • Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, Medicover, świadczenia świąteczne, owocowe czwartki, prywatne ubezpieczenie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800)  przy ul. Jana Galla 29. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce Prywatności.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez  Caverion Poland S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.