Mechanik Utrzymania Ruchu

Szczegóły ogłoszenia
Stanowisko:
Rodzaj:
Pełny Etat
Poziom:
Mechanik Utrzymania Ruchu - Ślusarz Narzędziowiec
Firma:
Caverion Poland S.A.
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza, śląskie, Poland

Nr ref. MECHUR/Q4/DGOR/2022

Zakres zadań:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw narzędzi do tłoczenia, wykrawania, zgrzewania i montażu
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, raportów z napraw i przeglądów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z narzędziami
  • Usuwanie i analiza przyczyn awarii
  • Obsługa maszyn do obróbki skrawaniem
  • Proponowanie udoskonaleń i działań zmierzających do poprawy jakości i trwałości narzędzi
  • Proponowanie zmian, usprawnień w pracy i rozwoju działu
  • Realizacja i wsparcie działań z zakresu BHP
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe – mechanika
  • Doświadczenie 2/3 lata na pokrewnym stanowisku
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycja (gotowość do pracy w systemie zmianowym)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz zapewnia atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • System premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800)  przy ul. Jana Galla 29. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce Prywatności.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez  Caverion Poland S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.