Specjalista ds. ofertowania i realizacji projektów inwestycyjnych

Szczegóły ogłoszenia
Stanowisko:
Rodzaj:
Pełny Etat
Poziom:
Firma:
Caverion Poland S.A.
Lokalizacja:
Gliwice, Poland

Nr ref. 110/Q4/OF/GL/2021

Zakres zadań:

  • Wykonywanie obmiaru i kosztorysowanie prac dla klientów z zakładów przemysłowych, głównie w zakresie małych i średnich zleceń polegających na montażach urządzeń i instalacji, napraw i remontów w zakresie wentylacji, klimatyzacji, inst. sprężonego powietrza, wody oraz szeroko pojętych prac remontowo budowlanych.
  • Zakres zadań zróżnicowany budżetowo od zadań mieszczących się  w granicach 1 tys. do  kwot 100 tys.  zł dla  pojedynczego zlecenia
  • Opracowanie ofert
  • Pozyskiwanie zleceń w wyżej wymienionym zakresie
  • Ustalanie zakresu i ceny z klientem
  • Przygotowywanie stanowisk pracy, narzędzi, materiałów niezbędnych do realizacji, zleconych prac oraz koordynowanie całości realizacji prac,
  • Koordynowanie realizacji prac dodatkowych i ich rozliczanie,
  • Prowadzenie i rozliczanie kosztowej i przychodowej strony zleceń,
  • Utrzymanie dobrych relacji z klientem
  • Systematyczne raportowanie realizacji zleceń do klienta
  • Planowanie harmonogramu realizacji zleceń
  • Nadzorowanie prac kilkuosobowej grupy do realizacji zleceń
  • Miejsce pracy w głównym stopniu w Gliwicach

Wymagania:

  • Doświadczenie na pokrewnych stanowiskach w zakres których wchodziło kalkulowanie zadań, nadzorowanie realizacji małych projektów, zarządzanie małym zespołem technicznym.
  • Obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel i oraz programu Word,
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • Prowadzenie procesu zakupów zgodnego z polityką spółki i efektywnego kosztowo,
  • Efektywne komunikowanie się na różnych poziomach w strukturze organizacyjnej,
  • Elastyczność
  • Otwartość na doświadczenia i zdobywanie wiedzy,
  • Efektywna praca pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz zapewnia atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • System premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki, prywatna opieka medyczna.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800)  przy ul. Jana Galla 29. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce Prywatności.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez  Caverion Poland S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.